Sofya Fotoları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Sofya Fotoları

Mesaj tarafından Selim Bir Ptsi Ara. 03, 2007 12:07 pm

Sofya'ya Girişteki Tüneller

Uzaklarda Vitoşa Dağı

Otel Prences

Selim
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1603 Yaş : 48 Nereden : İstanbul/G.O.Paşa İşiniz / Hobileriniz : Bilgisayar, İnternet Humor : köyüm Kayıt tarihi : 30/11/07 Rep : 8

http://koseler.fairtopic.com

Geri: Sofya Fotoları

Mesaj tarafından Selim Bir Ptsi Ara. 03, 2007 12:08 pm

Bulgaristan Cumhurbaşkanlığı Binası,

Bulgaristan Cumhurbaşkanlığı Binası,

Sofya Camii

Selim
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1603 Yaş : 48 Nereden : İstanbul/G.O.Paşa İşiniz / Hobileriniz : Bilgisayar, İnternet Humor : köyüm Kayıt tarihi : 30/11/07 Rep : 8

http://koseler.fairtopic.com

Mesaj tarafından Sevdalı Bir Salı Nis. 15, 2008 7:40 am

Sağol abi paylaşım için,Sofya güzel ve pahalı bir şehir,yıllardır gitmedim oralara...Ama pek değişmemiş herşey aynı,nostalji kokuyor Rolling Eyes

Sevdalı
Moderatör
Moderatör

Kadın Mesaj Sayısı : 1501 Yaş : 41 Nereden : İstanbul İşiniz / Hobileriniz : gezmek,kitap okumak,nette sorf,resim çekmek Humor : Gezmek,fotoğraf çekmek,kitap okumak... Kayıt tarihi : 04/12/07 Rep : 5

Mesaj tarafından filiz çetiner Bir Salı Nis. 15, 2008 1:44 pm

şu güzelliğe bak sokakta birtane çöp yok hayran kaldım ne güzel yeşillik ahh ahhh biz istanbul böğle nezaman olucak türkiye yeşillik ve güzel yerleşim ve temizlik binalar katkat ne çirkinyerleşim var buralarda avrupa oyönden çok güzel.sağol abi sayende bulgaristanıda görüyorum gidemiyeceğime göre.

filiz çetiner
Üye
Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 284 Yaş : 35 Nereden : istanbul g.o.paşa İşiniz / Hobileriniz : kuaför,müzik dinlemek spor yapmak Kayıt tarihi : 01/01/08 Rep : 0

Mesaj tarafından Sponsored content

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön